18 Ekim 2017 q5digital

Digitalzone Bu Yıl Yine Dijital Pazarlama Alanındaki Konulara Odaklanıyor

2013 yılında ilk kez Türkiye’de SEOzone adı ile düzenlenen Digitalzone etkinliği 5. kez ziyaretçilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. SEO alanında yaşanmakta olan tüm gelişmelerin yer alacağı etkinlik SEO odaklı bir etkinlik olarak düzenleniyordu. Digitalzone’un 5.sinde ise 360 derece dijital pazarlama konularına ağırlık verileceği söyleniyor. Search Engine Land yazarlarının da bulunduğu etkinlik kapsamında aynı zamanda teknik SEO, mobil, dijital pazarlama, PPC ve outbound marketing konularına da yer verilecek.

Zeo Agency ekibinin düzenleyeceği etkinlik bu yıl 20-21 Ekim tarihlerinde yapılacak. Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de yapılacak olan etkinlikte dünyanın en ünlü ve profesyonel isimleri sahne alacaklar. Etkinlik tamamen uluslararası bir etkinlik deneyimini katılımcılarına sunacak. Her geçen yıl katılımcı listesini ve işlediği konuları daha da genişleten Digitalzone’un bu yıl ki etkinlik programında sizleri yine profesyonel isimler bekliyor olacak.

2 Gün Sürecek Etkinlikte Sayısız Katılımcı Yer Alacak

Yiğit Konur ve Judith Lewis’in açılış konuşması ile başlayacak olan Digitalzone etkinliği bu konuşmadan sonra MobileMoxie ekibinden Emily Grossman’ın “Mobil Deneyimi Yeniden Tasarlamak: PWA & JS Framework’leriyle Hızınızı Katlayın” sunumu ile devam ediyor olacak.

Etkinlik boyunca sahne alacak isimler arasında ise Millie Ismail, Samuel Scott, Fatih Özkösemen, Kaspar Szymanski, Michal Magdziarz olacak. Mobil dünyaya daha fazla ağırlık verilecek olan etkinlikte dijital pazarlama stratejileri ve teknikleri de konuşulacak.

20-21 Ekim Tarihlerinde

2 gün boyunca Türkiye’deki tüm katılımcılara uluslararası standartlarda bir etkinlik deneyimi sunacak olan Digitalzone’a tek günlük bilet ile ya da iki günlük bilet ile katılım gösterebilirsiniz. 2 kişilik ve daha fazla kişi ile ekip olarak katılabileceğiniz ekibe dilerseniz uygun kategorilerden bilet seçerek şirket olarak da katılabilirsiniz.

Hilton Bomonti Hotel’de yapılacak olan etkinlik Şişli çevresindeki otellere yakın olduğundan dolayı yurt dışından gelecek olan ziyaretçilerin de konaklama sorunu yaşamayacağı bir etkinlik olacak. Dünyaca ünlü profesyonellerin yer alacağı Digitalzone’17 etkinliği uluslararası etkinlik deneyimini yaşatmak için sizleri bekliyor.

Detaylar için: https://zeo.org/digitalzone

Call Now Button